quickly find subtitle

مسیر سریع دسترسی به زیرنویس استاندارد فیلم

پیدا کردن زیرنویس مناسب برای فیلم ها با کیفیت های مختلف ممکن است وقتتان را بگیرد و یا احتمالن با نسخه بد (ترجمه ای ضعیف) مواجه شوید. در ادامه راه کارهایی برای دسترسی به زیرنویس حرفه ای پیشنهاد میشود.

بیشتر

سه راه را برای پیدا کردن زیرنویس:

how to sync subtitles

انتخاب زیرنویس بر اساس کیفیت فیلم

برای دسترسی به زیرنویس مورد نظر پیشنهاد میکنیم که به یکی از روشهایی بالا به دقیق ترین زیرنویس دسترسی پیدا کنید. در غیر اینصورت میتوانید با استفاده از تگ های موجود روی فیلم زمانبندی مورد نظر را بیابید.ایجاد زمانبندی جدید

میتوانید زمانبندی جدیدی را برای زیرنویس ایجاد کنید. برای این نغییر ساز و کاری طراحی شده که در تصویر زیر هم مشاهده میکنید.

how to edit subtitles

ویرایش آنلاین زیرنویس

حتما با زیرنویس های غیر حرفه ای که پر از اشتباه هستند مواجه شده اید؛ در این سایت امکان ویرایش آسان و جمله به جمله زیرنویس مهیا شده است و میتوانید به بهتر شدن زیرنویس کمک کنید.

edit subtitle online

کمک به ویرایش زیرنویس ها

ویرایش ها توسط کاربران و یا به صورت اتوماتیک انجام میشود اما نیاز است که کاربران آنها را تایید کنند. میتوانید لیست زیرنویس هایی که ویرایش شده اند و نیازمند تایید هستند را در این لینک ببینید.

بیشتر
How to refer

ارجاع به زیرنویس فیلم

اگر صاحب سایتی هستید که فیلم ارایه میدهد میتوانید برای کاربران خود لینکی ایجاد کنید تا آنها بتوانند به سادگی زیرنویس مناسب فیلم را پیدا کنند؛ برای این کار URL فیلم را به آدرس https://subask.com?url= اضافه نمایید.مثال:https://subask.com?url=example.com/movie/movie-name.xvid.1080.mkv

نظرسنجی

ما دوست داریم افکار یا مشکلات شما را با هر چیزی در سایت بشنویم(اگر مایل بودید شماره تماس و یا ایمیل خود را نیز بنویسید)!

edit subtitle online

متشکریم